MKDesign - współpraca z nami

Chętnie nawiążemy współpracę z architektami, projektantami wnętrz, deweloperami czy firmami budowlanymi. Wykonujemy meble na indywidualne zamówienie, dlatego nie ma wnętrza którego byśmy nie urządzili. Rezultatem połączenia kreatywnego, profesjonalnego i indywidualnego podejścia do każdego projektu będą wykonane meble, które bedą cieszyć oko naszego Klienta.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową (stolarz@stolarz-warszawa.pl) lub telefoniczną (502-652-183).


Jak przebiega współpraca z klientem?

Pierwsze spotkanie

Jeżeli brak jest jakichkolwiek projektów, umawiamy się na spotkanie wstępne, gdzie ustalany jest zakres prac, pobieramy konieczne wymiary oraz wybieramy materiały przeznaczone do produkcji mebli. W ciągu 4 dni roboczych od spotkania wysyłany jest kosztorys realizacji mebli.

Szczegóły dotyczące zlecenia

Po akceptacji wyceny, odbywa się kolejne spotkanie na którym pobierane są dokładne wymiary oraz kąty ścian. Na spotkaniu przedstawiony jest też projekt mebli.

Umowa

Po ustalenia szczegółów mebli oraz płatności podpisywana jest umowa na wykonanie mebli, która dokładnie określa zakres prac, termin montażu oraz sposób rozliczenia.

Montaż mebli

W dogodnym dla klienta dniu oraz godzinie przyjeżdżamy na montaż mebli. Podczas montażu korzystamy z profesjonalnych urządzeń, które zapewniają jak najbardziej czystą prace.

MkDesign
MkDesign