MKDesign - meble do salonu na wymiar, stolarz warszawa

Meble w salonie muszą spełniać dwie ważne funkcje - być funkcjonalne oraz robić dobre wrażenie na gościach. Powinny być tak zaprojektowane, aby nie tylko mieszkańcy, ale i odwiedzający goście czuli się komfortowo.


MkDesign Szafka RTV jest jednym z najbardziej widocznym meblem w salonie. Powinna być nie tylko praktyczna ale i starannie wykonana, z dopasowaniem kolorów do całego mieszkania. W małych salonach szafka RTV jest najbardziej rzucającym się w oczy elementem wystroju. W szafce powinno być miejsce na wszystkie sprzęty (dekodery, konsole, amplituner) jednoczeście zakrywając wszystkie przewody.
MkDesign W naszej ofercie znajdują się również stoły na wymiar. Mogą być to stoły nowoczesne (lakier z palety RAL/NCS w półmacie/połysku) połączone np. z elementami szklanymi (lacobel) lub stylowe, z frezowanym blatem wykonanym z drewna lub forniru. Dzięki bejcowaniu jesteśmy w stanie kolorystycznie dopasować się do reszty mebli, a dodatkowa warstwa lakieru bezbarwnego akrylowego zabezpiecza blat bez zarysowaniami.

MkDesign Dobrym uzupełnieniem salonu w meble są witryny oraz regały. Dzięki przeszklonym albo otwartnym wnękom mebel jest lekki, a łącząc witrynę lub regał z aluminium albo oświetlenem LED możemy nadać unikatowy charakter mebla.


Jak przebiega współpraca z klientem?

Pierwsze spotkanie

Jeżeli brak jest jakichkolwiek projektów, umawiamy się na spotkanie wstępne, gdzie ustalany jest zakres prac, pobieramy konieczne wymiary oraz wybieramy materiały przeznaczone do produkcji mebli. W ciągu 4 dni roboczych od spotkania wysyłany jest kosztorys realizacji mebli.

Szczegóły dotyczące zlecenia

Po akceptacji wyceny, odbywa się kolejne spotkanie na którym pobierane są dokładne wymiary oraz kąty ścian. Na spotkaniu przedstawiony jest też projekt mebli.

Umowa

Po ustalenia szczegółów mebli oraz płatności podpisywana jest umowa na wykonanie mebli, która dokładnie określa zakres prac, termin montażu oraz sposób rozliczenia.

Montaż mebli

W dogodnym dla klienta dniu oraz godzinie przyjeżdżamy na montaż mebli. Podczas montażu korzystamy z profesjonalnych urządzeń, które zapewniają jak najbardziej czystą prace.

MkDesign
MkDesign