MKDesign - okucia w meblach na wymiar

Okucia są bardzo ważnym elementem, ponieważ one decydują o żytowności i komforcie użytkowania produkowanych przez nas mebli. Stawiając na jak najwyższą jakość wykonanych przez nas mebli korzystamy tylko ze sprawdzonych producentów okuć meblowych takich jak BLUM, HETTICH, PEKA. REJS, GTV. Jakość produktów firmy BLUM potwierdza fakt, że producent udziela dożywotniej gwarancji na okucia.

Standardem jest już montaż okuć z wbudowanym systemem cichego domyku. Dzięki temu nie trzeba martwić się o trzaskające fronty, korzystanie z kuchni jest o wiele bardziej komfortowe. Cichy samodomyk można zamocować nie tylko do drzwi otwieranych, ale również drzwi przesuwnych oraz klap otwieranych do góry.
MkDesign Podnośniki AVENTOS (producent BLUM) daje nam wiele możliwości w sposobie otwierania klap. Jest to o wiele lepszy wybór niż zwykłe siłowniki gazowe, które wymagają częstej regulacji oraz z czasem ich praca jest coraz słabsza, aż w końcu przestają działać. Okucia AVENTOS są objęte dożytownią gwarancją oraz mają zbudowy system cichego domyku.


MkDesign

Aventos HK/HK-S (front uchylny)

MkDesign

Aventos HS (front uchylno-nachodzący)

MkDesign

Aventos HF (front uchylno-składany)

MkDesign

Aventos HL (front nad korpusem)

MkDesign

Zwykły siłownik gazowy - stawiając na wysoką jakość naszych produktów nie korzystamy z tego typu siłowników

Systemy okuć dodatkowych pozwalają lepiej wykorzystać przestrzeń w meblu oraz zapewniają bardzo dobrą organizację rzeczy. Nieodzownym elementem dzisiejszej kuchni są systemy cargo, a w szafach wieszaki na kwaraty czy półki na buty. Najczęściej korzystamy z okuć firmy PEKA, HETTICH, REJS, NOMET.


Jak przebiega współpraca z klientem?

Pierwsze spotkanie

Jeżeli brak jest jakichkolwiek projektów, umawiamy się na spotkanie wstępne, gdzie ustalany jest zakres prac, pobieramy konieczne wymiary oraz wybieramy materiały przeznaczone do produkcji mebli. W ciągu 4 dni roboczych od spotkania wysyłany jest kosztorys realizacji mebli.

Szczegóły dotyczące zlecenia

Po akceptacji wyceny, odbywa się kolejne spotkanie na którym pobierane są dokładne wymiary oraz kąty ścian. Na spotkaniu przedstawiony jest też projekt mebli.

Umowa

Po ustalenia szczegółów mebli oraz płatności podpisywana jest umowa na wykonanie mebli, która dokładnie określa zakres prac, termin montażu oraz sposób rozliczenia.

Montaż mebli

W dogodnym dla klienta dniu oraz godzinie przyjeżdżamy na montaż mebli. Podczas montażu korzystamy z profesjonalnych urządzeń, które zapewniają jak najbardziej czystą prace.

MkDesign
MkDesign