MKDesign - fronty w meblach na wymiar, fronty frezowane

W naszej ofercie znajduje się bardzo duży wybór frontów, wykorzystywanych do produkcji mebli. Wykonujemy fronty z drewna litego (ramowo-płycinowe), z płyty MDF (lakier mat/półmat/połysk), z płyty fornirowanej, fronty wykonane ze szkła (w ramie aluminiowej, lub bez) oraz płyty wiórowej laminowanej. Dzięki bogatemu wzornikowi kolorów (RAL/NCS) oraz dużemu wyboromi wzorów drzwi jesteśmy w stanie uzyskać dowolny styl, a wykorzystując wysokiej jakości materiały oraz lakiery fronty są trwałe i będą służyć przez wiele lat.

MkDesign Fronty drewniane wykonane są z pierwszej klasy drewna sosnowego, olchowego, dębowego, jesionowego lub czereśni. W każdym przypadku istnieje możliwość zabejcowania drewna na wybrany przez Klienta kolor. W przypadku frontów ramowo-płycinowych do wyboru jest lakier matowy lub półmatowy.

MkDesign Fronty fornirowane wykonane są z płyty wiórowej (albo dla łazienek - z płyty MDF) oklejonymi fornirem (cienką warstwą drewna). Fronty fornirowane mają bardzo bogatą możliwość wyboru forniru - może być to fornir naturalny, bądź modyfikowany. Fronty najczęściej wykonane są w formie gładkiej, inną możliwością jest wykonanie ich w formie ramowej. Do wyboru jest prawie 60 oklein naturalnych oraz 60 oklein modyfikowanych.MkDesign Fronty lakierowane (MDF) dostępne są w bardzo dużej palecie kolorów (RAL/NCS) oraz w wielu rodzajach wzorów. Szeroki wybór frezów powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

MkDesign Fronty szklane wykonane mogą być w 3 formach: samo szkło (zawiasy klejone do szkła), szkło klejone do płyty (co podkreśli wzór płyty oraz umożliwia naklejenie własnego wzoru pod szkłem) bądź szkło w ramce aluminiowej. Zamiast zwykłego szkła można użyć lacobelu, czyli szkła malowanego lub oklejanego kolorową folią, dostępną w kilku kolorach.Wszystkie rodzaje oraz wzory frontów dostępne są u nas w Zakładzie, posiadamy próbki które jesteśmy w stanie dostarczyć na spotkanie.


Jak przebiega współpraca z klientem?

Pierwsze spotkanie

Jeżeli brak jest jakichkolwiek projektów, umawiamy się na spotkanie wstępne, gdzie ustalany jest zakres prac, pobieramy konieczne wymiary oraz wybieramy materiały przeznaczone do produkcji mebli. W ciągu 4 dni roboczych od spotkania wysyłany jest kosztorys realizacji mebli.

Szczegóły dotyczące zlecenia

Po akceptacji wyceny, odbywa się kolejne spotkanie na którym pobierane są dokładne wymiary oraz kąty ścian. Na spotkaniu przedstawiony jest też projekt mebli.

Umowa

Po ustalenia szczegółów mebli oraz płatności podpisywana jest umowa na wykonanie mebli, która dokładnie określa zakres prac, termin montażu oraz sposób rozliczenia.

Montaż mebli

W dogodnym dla klienta dniu oraz godzinie przyjeżdżamy na montaż mebli. Podczas montażu korzystamy z profesjonalnych urządzeń, które zapewniają jak najbardziej czystą prace.

MkDesign
MkDesign